Вулицю Параджанова у Житомирі обіцяють капітально відремонтувати

Дороги на вулиці Параджанова в Житомирі лишились у розбитому стані після ремонту міської об’їзної. Коли ладнали дороги за містом – весь транспорт їхав через Житомир, вулицею Параджанова. Нещодавно тут полатали ями, однак через одну. Водії на стан дороги скаржаться.

«Це на деякий час. Це для того, щоб наші працівники дорожні мали вічну роботу. При виїзді з Житомира на ставище треба перекопати рів, поставити блоки і написати «Нема дороги» – каже водій Степан.

Ділянку капітально відремонтують, кажуть в управлінні комунального господарства Житомирської міськради. Начальник одного з відділів Петро Ярмолюк додає: гроші на ремонт обіцяють виділити в обласній раді, з субвенції від Держбюджету, адже дорогу розбили за кілька місяців, тому що транзитний грузовий транспорт з району курсував вулицею Параджанова. Поки залатали лише глибокі ями.
Посадовець каже: вже влітку капітально ремонтуватимуть вулицю Параджанова. А до кінця травня обіцяють полагодити вулиці Корольова та Промислову, куди планують запустити тролейбусну лінію