Військово-патріотична гра «Джура-десантник» відбулася у Житомирському військовому інституту імені С.П. Корольова

690

Два дні у Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова молодь змагається в естафетах, займається за бойовою системою БАрС, знайомиться з військовою технікою та бойовим озброєнням. Такі елементи включає в себе військово-патріотична гра «Джура-десантник».
Курсанти та військовослужбовці інституту долучилися до змагань як інструктори. Зокрема, навчали юнаків та дівчат елементам новітньої чотирьохетапної бойової армійської системи, котра наближена до НАТівської.
Змагалися юнаки та дівчата віком від 14 років. Військові кажуть, що дівчат приїжджає на гру щоразу більше. Учасниці не поступаються у фізичній вправності хлопцям. Та головне завдання гри – виховання патріотично свідомої молоді.

«Це загальнодержавний захід. Якщо є політика держави в підготовці патріотів, надійних захисників Вітчизни і просто порядних громадян країни – це завдання кожного навчального закладу, а тим більше військового» – розповів начальник кафедри фізичної підготовки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Олександр Старчук.

У військовому інституті кажуть: щодесятий учасник військово-партіотичних ігор приходить згодом до них на навчання