БК «Коростень» став чемпіон Житомира серед аматорів

582

У Житомирі відбувся фінал відкритого чемпіонату міста з баскетболу серед чоловічих команд (аматорська ліга) сезону 2017/2018. Вже традиційно у вирішальному матчі зустрілися принципові суперники – баскетбольні клуби «Житомир» і «Коростень». Відкрили рахунок гості, проте упродовж усієї зустрічі обидві команди грали на максимальних обертах.

У трьох 10-тихвилинках лідирували коростенці, а у четвертій – господарям ненадовго вдалося вийти уперед. Лише на останніх секундах зіпсувати плани коростенців, в активі яких була мінімальна перевага, вдалося житомирянину Кирилу Корягіну, котрий успішно реалізував один із двох штрафних, тим самим зрівнявши рахунок 58:58.

У додатковому часі досвід житомирян поступився молодецькому запалу «Коротеня», який у підсумку здобув вольову перемогу з рахунком 67:61 і став чемпіоном.

«Моя задача, в первую очередь, была настроить и завести команду, чтобы она боролась на каждом сантиметре площадки», – граючий тренер і капітан БК «Коростень» Юрій Горєнков.

Бронзовим призером чемпіонату стала команда «Житомирські леви».

Під час нагородження відзначили кращого захисника, яким став капітан БК «Житомир» Олексій Гусаковський, а також кращого нападника – гравця «Коростеня» Данила Мазнєва і кращого центрового – баскетболіста «Irish Clan» Дениса Тимчука. Нагороду найкращого гравця чемпіонату отримав житомирянин Михайло Нейжмак.