Підприємства Житомирщини шукали працівників на ярмарку вакансій

Понад 50 підприємств Житомирщини та близько 30 навчальних закладів області взяли участь у ярмарку вакансій у Житомирі. Дійство розгорнулося вздовж вулиці Михайлівської, де кожне підприємство та навчальний заклад презентували себе жителям та гостям обласного центру.
Ярмарок вакансій відбувається вже втретє. Декотрі підприємства приходять сюди щороку, аби знайти працівників. Визнають, що бракує робітників найрізноманітніших професій.

«Ми вже третій рік приймаємо участь у цій ярмарці. Прийшли сюди, щоб дізналися, що ми працюємо ефективно і продуктивно, розвиваємося. І нам також на даний момент потрібні співробітники. Нам бракує, як і всім, найрізноманітніших вакансій: це і бухгалтера, і економісти, і робочі спеціалісти» – розповіла начальник відділу персоналу ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» Анна Стецько.

Того ж дня роботодавці на Форумі обговорили можливості співпраці навчальних закладів та підприємств. Говорили про можливості дуальної освіти – одночасного навчання та здобуття практичних навичок на виробництві