Житомиряни скаржаться на напади безпритульних собак

Щепити від сказу можна одразу 300 житомирян, – так запевняють міські медики. В управлінні охорони здоров'я, запевняють, що препарат є у травматологічних відділеннях лікарень. Проте, замовили ще 4 сотні доз. За добу з укусами звертається кілька городян, – констатує лікар. Щеплювати беруться далеко не всіх. Собаки нападають на перехожих та велосипедистів навіть на Михайлівській. Днями покусали заступника міського голови Ткачука прямо біля міської ради. Напад собак на велосипедистів – не єдиний випадок на вулиці Михайлівській. В міській раді кажуть, що дбають про безпритульних тварин. Аби ті не заражали містян сказом – прищеплюють собак.

«Завдання і влади, і нашого комунального підприємства «Центру захисту тварин» – це боротьба з безпритульними тваринами. В першу чергу вакцинація, вакцинація від сказу. Коли буде тварина безпечна, тоді це буде і безпечно для наших людей», – повідомляє начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

У 2016-му році Житомирська область отримала майже 4 тисячі доз вакцини від сказу. Покусаний обов’язково має звертатися до лікарні для обстеження та лікування