Стан доріг у Малинському районі перевірив Віталій Журавський

На якість вкладання доріг, які виконують останні кілька років у Малині та районі, нарікає місцевий мешканець та журналіст Іван Вознюк. Як гарний приклад чоловік показує асфальтне покриття в Малині на кількох вулицях.

«Будували за проектом, будувала організація, яка будує шляхи, через те воно ще й тримається, а коли сьогодні засипають бетонку сухим асфальтом, і цей асфальт вилітає за колесами автомобілів, то що це за ремонт» – розповів журналіст, житель Малина Іван Вознюк.

Ці дороги були заасфальтовані за державні кошти, виділені постановою Кабінету Міністрів, на чому наполіг колишній нардеп Віталій Журавський. За словами місцевих, вони і досі у відмінному стані.

«Був проведений тендер, і виграли найкращі компанії, до речі київські, які це все побудували. Сьогодні багато прем’єр-міністр України Гройсман розказує, що ми будуємо дороги. Я цього не бачу. За статистикою, яка є в рахунковій палаті, бо рахункова палата має контролювати публічні кошти. Мільярди витрачаються на дороги, але на своїй рідній батьківщині, на Житомирщині, я цього не бачу. Я бачу, що проводиться масово ямковий ремонт. Скажу вам чесно, як людина, яка частенько буває в Західній Європі, там немає такого поняття як ямковий ремонт. Там будують дороги, якщо вона потребує ремонту, ось і все. Треба змінити цю владу, владу, яка не буде красти, і буде будувати дороги» – сказав голова ГО «Дістало» Віталій Журавський.

Ямковий ремонт проводиться для того, щоб немалу частину грошей, виділених для покращення доріг, могли привласнити нечесні представники влади, адже ніхто не перевірить скільки реально коштів було витрачено на цю роботу, упевнений Віталій Журавський, голова громадської організації «Дістало». Найбільш розбиті дороги не в райцентрі, Малині, а в районі. Окремі шляхи в критичному стані – суцільні ями та вибоїни, які об’їхати неможливо.
На думку Віталія Журавського, без інвестицій Україна не зможе розвиватися. А інвестиції не прийдуть в країну, де тотальна корупція і погані дороги