Житомиром почали курсувати 14 нових автобусів

14 нових комунальних автобусів виїхали на лінію у Житомирі. Охоплюють маршрути 53 та 53-А.

«Час їх роботи починається о пів на 6-ту і курсують до пів на 12-тої, остання заїжджає» – розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Салони автобусів облаштовані кондиціонером, трекерами та табло. У кабіні водія встановленні термінали. Кожен пасажир мусить зайти через передні двері та сплатити за проїзд водієві, бо кондукторів у цих транспортних засобах немає. 
Окрім цього, в салоні є валідатори, де можна сплатити банківською карткою, або електронним квитком. В автобусі встановлені камери, картинка з яких виведена на екрани в кабіні водія. Обілечує людей водій, однак на лінії посилено працюють контролери, запевняє Дмитро Ткачук. Наші журналісти поспілкувалися з однією з контролерок.

«В нас зараз 4 контролера. Кожний має свої участки. В мене від Смолянки до Бульвару, я провіряю. Від Бульвару до автовокзалу друга, потім іде третя, четверта на Крошні» – розповіла контролер Надія Демченко.

Розклади руху планують розмістити на електронних табло на зупинках. Поки комунальне підприємство «Житомиртанспорт» отримало лише 17 автобусів із запланованих 40-ка. Профільний заступник міського голови обіцяє: інші 23 приїдуть восени