Підприємство придбало автомобіль для доставки боєприпасів та перевезення поранених військових

Працівники «Житомиробленерго» зібрали гроші та придбали автівку для військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади. Керівник установи   каже, колектив не лишається осторонь проблем вояків. Вантажі регулярно  передають в зону проведення операції об’єднаних сил. Від початку військових дій на Сході, благодійники забезпечували різні бригади одягом, окулярами нічного бачення, навушниками для снайперів та медикаментами. Також  працівники  лагодили лінії електромереж.

«Ми продовжуємо і будемо продовжувати ті дії, для допомоги нашим бійцям, нашій армії. Сам я нещодавно повернувся з передової. Безпосередньо на свої очі побачив, що в першу чергу потрібно бійцям. Що в першу чергу забезпечить їх здоров’я, життя. Так вже склалося, ми вже купляємо третій автомобіль для наших бійців. Дуже приємно, що вони їх використовують на повну. Вони використовують як для доставки боєприпасів, для евакуації наших бійців з передової, де йдуть обстріли. На даному етапі ми придбали рамний джип, який фактично наближений до бойових машин. Він здатний нести підвищене навантаження, що і потрібно нашій 14 бригаді» – розповів голова правління  АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» Олексій Шекета.

Водій Олексій поїде на позашляховику виконувати бойове завдання на Схід. Чоловік каже, завдяки техніці військові матимуть більше свободи пересування, а ще зможуть рятувати життя. 

«В понеділок поїде на Схід, в Луганську область. Необхідність дуже велика. В таких автомобілях, для того щоб бути мобільними. Легкових автомобілів не вистачає. Є ЗІЛи, палива багато беруть. І не завжди вони їздять» – сказав військовий ЗСУ Олексій Гардецький.

«Бачимо зараз активізувались диверсійно-розвідувальні групи ворога. Вони починають провокувати, наступати на наші позиції. Тому в саме цей момент ми повинні всі мобілізуватися. Можливо, було якесь затишшя, але воно йде в минуле. Знову показати: хлопці, ми з вами, ми поруч. Приїдемо, самі знаємо, що треба зробити, самі привеземо» – розповів голова правління  АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» Олексій Шекета.

У колективі енергетиків запевняють, що надалі підтримувати воїнів на війні. Небайдужі працівники планують реалізовувати проекти допомоги бойових підрозділів Збройних сил України