ВК «Чуднів» став чемпіоном Житомирської області з волейболу серед чоловічих команд

532

«Взагалі в чемпіонаті прийняли участь на початковому етапі, який відбувся ще в лютому у Житомирі, приймали участь 9 команд. Пробуємо стимулювати розвиток волейболу не лише в Житомирі, не лише у великих містах, а у й районних центрах. Ігри проводилися в Баранівці, в Черняхові, в Чуднові, в Ємільчиному», – розповів головний суддя чемпіонату Житомирської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018 р. Анатолій Денисовець.

У фіналі класичного поліського волейбольного дербі «Чуднів» здолав житомирський «Біоресурс» із рахунком 3:1. «Срібло» чемпіонату за кількістю здобутих очок виборола команда «Рембудсервіс» із Ємільчиного, а третє місце посів «Біоресурс».

Кращі гравці чемпіонату отримали спеціальні нагороди. Кращим зв’язучим став гравець «Чуднова» Микола Куранов. Його ж партнер по команді Олег Олійніченко отримав нагороду кращого діагонального. Кращим догравальником став волейболіст команди «Біоресурс» Євген Талько, а кращим центральним блокуючим – Віталій Степушенко з Ємільчиного. Гравець «Біоресурсу» Сергій Коренівський здобув звання MVP гравця чемпіонату.