У Житомирі відновили відеоспостереження «Безпечне місто»

У Житомирі відновили роботу системи відеоспостереження «Безпечне місто». Роботу камер демонстрували журналістам.
Тепер в КП кажуть: не потребують послуг фірми, і навіть обслуговують сервери самотужки. 
Минулоріч «Міський інформаційний центр» обслуговувала компанія «BSI Group». Це коштувало комунальному підприємству в 25 тисяч на місяць, каже керівник підприємства. Додає, що на 2018-й місячна сума мала зрости до 37 тисяч. За словами Валентина Харченка це було однією з причин не продовження договору з компанією. Іншим приводом називає несанкціоноване втручання в сервер «Безпечного міста».
Раніше в обслуговуючій компанії заявляли про невиплачений борг в 50 тисяч. Наприкінці травня в офісі компанії «BSI Group» відбулися обшуки та вилучення серверів. Правоохоронці керувались ухвалою суду. Директор фірми каже: це також позначилось на їхній роботі.
Нині керівник фірми, що обслуговувала сервери системи «Безпечне місто», прагне вибачень. Директор компанії Олександр Безпалюк каже: через заяву до поліції від комунального підприємства «Міський інформаційний центр» страждає його репутація. Розповідає, свого часу систему муніципального відеоспостереження налаштовувала саме їх фірма.

«Страдает наша репутация. Хай вони забирають ці борги, собі будують систему як хотять. Або якщо вони вибачаються, ми їм виставляємо рахунки на закриття боргів, і тоді можливо ми ще колись з ними попрацюємо. Тому що всі мене знають в багатьох містах. І зараз в інтернеті і є кругом наша репутація» – розповів телефоном генеральний директор компанії «BSI Group»  Олександр Безпалюк.

Попри всі незручності та заборгованість, Олександр Безпалюк каже: чекає на поновлення репутації