На баланс міста прийняли приміщення районних рад

У власність Житомира прийняли приміщення Богунської та Корольовської районних рад. Там незабаром діятимуть «прозорі офіси». На реконструкцію будівель та облаштування приміщень з бюджету виділили 574 тисячі. За це проголосували депутати на сесії міськради.
Цього року планують ремонти в приміщенні Корольовської райради, наступного року – Богунської, обіцяє міський голова. В обох структурах прокоментували такі плани.

«Дане приміщення з 78-го року належало територіальній громаді області. Цей процес веде вже дуже давно, вже майже рік. Сьогодні було прийняте рішення, щоби були створені прозорі офіси для надання послуг. Перший поверх ­­– це буде надання самих послуг, а другий поверх – це вже будуть спеціалісти сидіти, скоріш за все, які там нараховують, і тому подібне. Ну так як і зараз. Перший поверх працює з людьми, а другий з документами» – розповів голова Богунської районної ради міста Житомира Олександр Блощинський.

Водночас, міський голова каже: послуги надаватимуть не лише в «прозорих офісах» при районних радах. Планують побудувати Центр надання адміністративних послуг