У Хорошеві відзначили День медичного працівника

У Хорошівському будинку культури зорганізували концерт присвячений Дню медичного працівника. На запрошення Віталія Журавського місцевих медиків з наступаючим святом вітав Поліський музичний гурт «Капелюх», а сам меценат вручив подарунки. Хірург районної лікарні каже, що з професійним святом благодійники вітають щороку.

«У нас так прийнято, що ми зазвичай до Всесвітнього дня медичної сестри, медичних працівників організовуємо якісь заходи. Для того, щоб в цей нелегкий час наших медичних працівників мотивувати» – сказав хірург Хорошівської центральної районної лікарні Анатолій Кліванський.

Лікарі та медсестри тішаться концертною програмою. Кажуть, що такі заходи дарують розраду та допомагають відволіктись від буденних клопотів.

«Ми дуже вдячні, що нам влаштовують такі чудові заходи. Такі свята, де ми можемо прийти і відпочити» – сказала лікар-анестезіолог Хорошівської центральної  районної лікарні Олена Вознюк.

«Приємно, що люди збираються, спілкуються. І для душі задоволення. Тому що наша щоденна праця важка» – додала головна медична сестра Хорошівської центральної  районної лікарні Людмила Мельник.

Віталій Журавський наголошує, що медичну  галузь в Україні недостатньо фінансують. Він підкреслив, що районні лікарні потребують оновлення матеріально-технічної бази. Благодійник вдячний своїм землякам, які щодня рятують людські життя.

«Медики сьогодні, на жаль, мають дуже багато проблем. Медицина не можна сказати, що фінансується. Якщо взяти держбюджет, то з держбюджету вона фінансується на 5-7% від потреб. Порушується основна стаття Конституції, щодо медичної галузі. Це 49 ст, де чітко написано, що медична допомога повинна бути доступною для всіх українців. Якщо немає відповідно медикаментів, устаткування обладнання, елементарних халатів, то як можна надати якісну медичну послугу? Але попри все люди в районах працюють: ходять на роботу і допомагають людям» – сказав благодійник Віталій Журавський.

Медичну техніку можна придбати на сайті https://tghealth.com.ua/

Меценат запевнив, що і надалі підтримуватиме працівників Хорошівської центральної районної лікарні.