Підозрювану у вбивстві бердичівлянки суд лишив під вартою

На початку року, 18 січня, у Бердичеві вбили молоду жінку. В неї залишився 9-річний син. За підозрою у скоєному поліція одразу затримала чоловіка загиблої. Свідки наполягали, що до вбивства причетна ще й сестра чоловіка.
Обох підозрюваних взяли під варту. На суді адвокат обвинуваченої просила відпустити її підзахисну під домашній арешт. Родичі загиблої побоюються, що обвинувачувані відкупляться від покарання. Кілька десятків бердичівлян приїхали на судове засідання з фотографіями вбитої.
Адвокат обвинуваченої у груповому вбивстві наполягає на зміні  запобіжного заходу. Аргументує тим, що обвинувачена у вбивстві сама виховує малолітню дитину і має хвору матір.
Обвинувачена у вбивстві своєї провини не визнає.

«Я повністю не згодна з тим, в чому мене обвинувачують. З Козак Юлією Валеріївною у мене були гарні, дружні відносини. У мене не було жодних намірів завдавати їй шкоду. Я не вчиняла злочину, я ні в чому не винна» — сказала обвинувачена Світлана Кустовець.

Обвинуваченій у вбивстві суд запобіжний захід не змінив. За ґратами жінка перебуватиме до кінця липня. Якщо провину доведуть, їй може  загрожувати довічне ув’язнення