У Житомирі відключать воду 23-24 червня

Дві доби без води проживуть житомиряни наступного тижня. Водоканал припинить централізоване постачання через планові ремонти. Про це повідомив керівник підприємства. Каже, що проводять заміни обладнання.

«22 червня в 23.00 ми припиняємо водопостачання в місто. І вмикаємио водопостачання міста 24 червня об 11.00. Розпочнемо ми трішечки раніше, як і минулого разу. І я сподіваюся, що з 11.00 в кранах мешканців буде з’являтися вода. Крім цього з 25 числа по 26 в місті буде проведено хлорування мереж, яке необхідне для знезараження наших трубопроводів. Використання води для харчових потреб можливе з 27 числа. Зауважую, вода в кранах буде, її можливо буде використовувати для технічних потреб, але для приготування її цього не можна буде робити» – розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

За дві доби комунальники планують замінити кілька засувок на мережах великого діаметру. Пояснюють, що таке оновлення – один з етапів диспетчеризації. Надалі для ліквідації поривів не муситимуть відключати воду в цілому районі.
2 місяці тому на підприємстві встановили частотні перетворювачі. Директор водоканалу звітує, що оновлення на третину скоротило споживання електроенергії. До кінця року планують ще двічі зупиняти роботу водоканалу для ремонтів та оновлень