На Житомирщині запланували полатати близько 200 м2 доріг

В Житомирській області закінчують ямковий ремонт доріг місцевого значення. Роботи планують завершити до кінця червня. Аби полатати усі заплановані 170 тис. м2 доріг, облавтодор уклав договори з приватними організаціями.

«Підрядників шукали по таким показникам, щоб в них був свій асфальтний завод, забезпечені технікою, кваліфікованими спеціалістами. Ми будемо бачити, в нас є на сьогодні 11 субпідрядників: як хто виконає – і надалі з ними будемо співпрацювати» – розповів головний спеціаліст управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації Станіслав Шпонарський.

У Попільнянському районі уже ліквідували ямковість на близько 17 тис. м2 доріг у напрямку Ружина. Поблизу села Андрушки завершує роботи один із субпідрядників.
Перед підприємством стояло завдання відремонтувати близько 19 км доріг. Запевняють, що укладають асфальт якісними матеріалами та дотримуються технології.
У Ружинському районі ремонтують одразу 4 ділянки дороги. Тут уже ліквідували понад 22 тис. м2 ям. Поблизу села Вчорайшого працює інший субпідрядник.
Які ями латати в управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації визначили лише попередньо, тому кошторис коригують у ході виконання робіт. Квадратний метр ремонту коштує 430 гривень. Виявилося, що на декотрих ділянках потрібно зрізати більше асфальту, аніж запланували.
В управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури пояснили, що про гарантійний термін експлуатації на ямковий ремонт в договорах не йдеться. Проте підрядники обіцяють, що простоїть покриття від 2-х до 5-ти років. Загалом, на експлуатаційне утримання, або ж так званий «ямковий» ремонт цьогоріч запланували витратити 166 млн грн