Містяни почали оформлювати «картки житомирянина»

Прийом документів на «картку житомирянина» триває вже третій день. Для цього потрібно мати при собі паспорт із пропискою, ідентифікаційний код та документ, який підтверджує статус пільговика, за наявності. Нагадаємо, ця картка дасть можливість зчитати інформацію про пільгу в громадському транспорті через валідатор. З видачею перших карток ця система почне діяти. Приймають документи в готелі «Житомир» та ще в одному пункті.
Житомирянин Андрій Забродський – пенсіонер та ветеран МВС. Чоловік також хотів оформити «картку житомирянина».

«Я прийшов сьогодні зробити «картку житомирянина», але я в черзі був 21-й, стільки часу я не можу чекати, бо в мене є свої ще справи. Прийду наступного разу, як буде час, а коли він буде – це ще питання» – сказав житомирянин Андрій Забродський.

Заступник начальника Житомирського обласного управління «Ощадбанку» каже: поспішати не слід. Микола Шульга розповів як відбувається прийом заяв на оформлення «карток житомирянина».

«В перший день дійсно було кілька десятків клієнтів, вчора вже понад 200 клієнтів ми оформили, за сьогоднішній день інформації ще повної не маємо, але дійсно інформація уже, скажімо, якимось чином розійшлась» – розповів заступник начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Микола Шульга.

Нагадаємо, безкоштовно її зробити можуть пільговики та люди, які працюють у Житомирі та отримуватимуть через цю картку зарплату. Зараз триває розробка дизайну «картки житомирянина». Виготовлення і видача планується ближче до осені цього року