Бійці 30 окремої механізованої бригади повернулися з АТО

На Олександрівському навчальному полігоні урочисто зустріли бійців 30-Ї окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади. Бійці повернулися після 8 місяців бойових дій на сході України.
Плани у всіх хлопців після повернення однакові – відпочивати. Зустрічали їх на місці постійної дислокації побратими, рідні та друзі. Мати військового Ярослава Підкаури каже, що син служить уже 4 роки. Військове життя складалося по-різному.
У Алли обидва сини військовослужбовці. Сьогодні зустрічає Дмитра. Зізнається, що він, як справжній мужчина, завжди оберігав її від хвилювань. 

«Дуже ждала. Я знала, що все буде добре. Я ж мама. Як я їм говорила, якщо вони давали присягу Батьківщині, я давала присягу бути мамою. Те на все життя, і те на все життя» – сказала мати військовослужбовця Алла.

Чекали на повернення батьків і діти бійців. Малеча наввипередки розповідала про свої татусів.
Особовий склад отримав нагороди від головнокомандування та грошові відзнаки від місцевої влади. Також військовослужбовцям присвоїли чергові та позачергові звання. Приймали вітання та настанови від командирів.
На Сході хлопці захищали ділянку в 60 кілометрів від Красногорівки до підступів Докучаєвська. 8 місяців хлопці стримували противника, а на деяких напрямках навіть просунулися вперед.  Проте не обійшлося без бойових втрат.

«Одна бойова втрата за цей період. Близько 20 поранених, але, дякувати Богу, всі вони зараз добре себе почувають» – розповів прес-офіцер 30-Ї окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади Іван Бурдюг.

Супроводжувалися урочистості з нагоди повернення бійців 30-ки виставкою військової техніки та озброєння