Документи на «картки житомирянина» подають у готелі «Житомир»

Ветеран МВС Андрій Забродський другий день поспіль приходить, аби подати документи на оформлення «картки житомирянина». Чоловік знову трохи постоявши визнає: доведеться витратити на це мало не півдня. Стільки часу він не має, бо поспішає на роботу.
Люди в черзі – здебільшого пенсіонери. Розповідають: молодь також приходить оформити «картку житомирянина», але чекають в черзі рідко.

«Наші керівники кажуть, що це треба зробити. І Сухомлин виступав і казав, що це треба зробити. То пенсіонери вони слухняні – і роблять. Зробили всі документи, і прийшли. Ну в черзі тут жінка казала, що коли вона у 8 годин прийшла, то вже було 35 чоловік. Але потихеньку продвигаються» – каже житомирянка Євдокія.

Цей пункт прийому документів для посвідок працює з 9-ї до 17-ї, з понеділка по п’ятницю. Нагадаємо, для цього потрібно мати при собі паспорт із пропискою, ідентифікаційний код та документ, який підтверджує статус пільговика. Всі, хто працює в Житомирі та отримує зарплатню через Ощадбанк, і пільговики можуть оформити посвідки безкоштовно