У Житомирі завершили класти асфальт у трьох дворах багатоповерхівок

Замінили у дворі на Вітрука не лише асфальтно-бетонне покриття, а й бордюрний камінь. Щоправда поклали його не скрізь. На декотрий ділянках досі старі потріскані бордюри. Під новим асфальтом поблизу багатоповерхівок опинилися і кришки люків.
На новому асфальтно-бетонному покритті уже утворилися тріщини та ями, а бордюри покришилися. В управлінні житлового господарства Житомирської міськради стверджують, що асфальт тут якісний.
На декотрих об’єктах роботи досі тривають, проте на завершальному етапі, – каже начальник управління житлового господарства міськради.
Цьогоріч планують ремонтувати асфальтно-бетонне покриття у п’яти дворах багатоповерхівок Житомира.

«Провулок Крилова, 14: вартість в цінах 2017 року – 646 тисяч, вулиця Степана Бендери – 602 тисячі. Далі, вулиця Чуднівська, 108-а: вартість – 699 тисяч. Вулиця Бальзаківська, 8 – 422 тисячі, ОСББ «Героїв Десантників» – 616 тисяч» – розповів в. о. начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради Андрій Оніщенко.

Депутати виділили на ці ремонти більше 4 мільйонів гривень. За цінами минулого року на ці гроші планували поремонтувати 9 прибудинкових територій. Проте вартість робіт зросла, тепер грошей вистачить лише на впорядкування 5 дворів