Спортсмени Житомирщини вибороли нагороди на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»

Було б бажання і здоров’я. У цьому виді спорту себе може реалізувати кожен, – кажуть призери Чемпіонату України-2018 з веслування на човнах «Дракон».

Змагання відбулися в Києві серед юніорів, молоді та дорослих, а їхніми учасниками стали понад 500 професійних спортсменів та аматорів із різних міст України. Житомирську область представляли одразу декілька клубів під керівництвом Дмитра Мороза, Андрія Лайчука та Юрія Бардашевського.

Жіноча збірна Житомирщини вперше в історії серед професіоналів виборола «срібло» на дистанції 500 метрів. Цікаво, що для дівчат – це був дебютний чемпіонат. Вони поступилися лише суперницям збірної Києва, які є призерками чемпіонатів Європи і світу. Серед інших результатів – у категорії «мікс» серед профі спортсмени Житомирщини завоювали «золото» на дистанції 200 метрів і в цій же категорії стали бронзовими призерами, але вже на 500 метрів. Крім цього, чоловіча корпоративна команда «Адреналін» («Євроголд») стала чемпіоном України на дистанції 200 метрів серед аматорів, а також срібним призером у пер егонах на дистанції 1000 метрів.

«Здивувала команда дівчат, яка наразі тренувалася всього два місяці», – розповів президент Федерації з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області Дмитро Мороз.

Переважна більшість веслярів у збірній області – звичайні люди, які тренуються від декількох місяців до двох років. Результатом і нагородами задоволені, проте на цьому зупинятися не планують.