В могилі загиблого Петра Барбуха виявили тіла двох побратимів

У Жеребилівці Новоград-Волинського району в останню путь проводжали загиблого на Сході бійця танкового екіпажу Петра Барбуха. Рідні та близькі пригадують, яким був Петро.
Загинув Петро Барбух 2014-го, захищаючи відхід українських військ. Екіпаж пішов на вірну смерть, протаранивши російсько-окупаційний танк.

«Якось так трапилося. Взагалі, це їм дали перше завдання. Знаєте, коли всі зібралися... Вони були задоволені, що їм нарешті дали якесь завдання. Тим паче, що в них був командир такий: всі знали, що в них був найкращий командир» – сказав побратим загиблого Петра Барбуха Павло Ковальський.

Ховали Петра вже вдруге. Могилу солдата ексгумовували, підозрюючи, що там можуть виявитися рештки двох інших членів танкового екіпажу. І рідні виявилися праві: разом з Петром поховали командира Артема Абрамовича та водія-механіка Ярослава Антонюка.
Перепоховали командира Артема Абрамовича після ексгумації восени 2017 року, а іншого члена екіпажу Ярослава Антонюка – взимку 2018-го після багаторічних пошуків.
Рештки побратимів, знайдені у могилі Петра Барбуха, підзахоронили до їхніх могил. У Петра залишилася дружина та 7-ми річна донечка. Тато загинув,  коли Даринці було лише 2 роки