Водоканал пропонує питну воду купувати в приватних розливайках

У Житомирі на 2 доби відключили централізоване водопостачання. У цей час планують замінити засувки на центральних водогонах. Наступні 2 доби хлоруватимуть воду. Тобто, населення попередили про неможливість використовувати воду, саме як питну, з 05.07 до 10.07.2018 р.
Купувати питну воду керівництво «Житомирводоканалу» радить в приватних пунктах розливу води. Там продають бутильовану доочищену воду. Відповідну публікацію розмістили на сайті КП «Житомирводоканал». Директор КП Андрій Нікітін каже, що за вказаними 13-ма адресами, житомиряни можуть купити воду за потреби. В оголошенні вказано і вартість: 50-70 коп/літр.

«Водоканал може забезпечити на зупинку тільки соціальну сферу. І, якщо мешканцям ніде буде взяти цю питну воду, де вони її будуть шукати? Піклуючись про це, ми забезпечили інформацією просто. Але. Хто хоче тлумачити це як рекламу приватних компаній, може це робити» – розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Директор водоканалу запевнив, що підвіз води підприємство здійснює в навчальні заклади та лікарні. Для цього містом курсує 2 власні водовози комунального підприємства. Також А.Нікітін каже, що задіяли кілька машин приватних підприємств