Житомирська лікар-інфекціоніст отримала престижну нагороду Міжнародного форуму «Якість і безпека охорони здоров’я»

Британський медичний журнал високо оцінив здобутки лікаря-інфекціоніста з Житомира Ларису Бредневу. Її назвали найкращою в Україні за сумою балів найбільшої міжнародної навчальної платформи для лікарів. Цей форум віднедавна став доступним українським фахівцям.
Житомирська лікар отримала кришталеву відзнаку та 2 платинові сертифікати, а також квиток на Міжнародний форум «Якість і безпека охорони здоров’я» в Амстердамі. Захід відбувається вже вдвадцять друге. Лариса Юріївна каже, що стати найкращою не сподівалася. Зазначає, просто навчалася, проходила тести та складала іспити.
Це вже не перша нагорода Лариси Бредневої за 30 років професійного стажу. Їздить на міжнародні конференції, форуми та навчається у світових школах. Каже, це допомагає лікарю залишатися в курсі усіх медичних новинок, аби ефективно лікувати пацієнтів та навчати студентів-медиків.
Лариса Бреднева каже, що лікар має бути високомотивованим, проте зізнається, що особливих секретів не має.

«А секретов нет. Просто надо любить жить. Жить так, чтобы жизненные моменты приносили вам удовольствие. Мне это приносит удовольствие и радость. Общение мне приносит радость: с иностранными коллегами, с профессионалами. Поэтому я постоянно стараюсь совершенствовать свои знания» – розповіла лікар-інфекціоніст поліклініки КУ «Центральна міська лікарня №1 м. Житомира» Лариса Бреднева.

Почесну нагороду від Британського медичного журналу разом з Ларисою Бредневою також отримали представники з Грузії та Азербайджану. Цьогорічний форум присвятили питанням безпеки пацієнтів, кризі психічного здоров’я та позитивній мотивація у виконанні професійних обов’язків медпрацівників