У Романівському районі в ДТП загинули два жителі Хмельниччини

Правоохоронці за фактом смертельної ДТП розпочали кримінальне провадження за ознаками статті 268 та 288 Кримінального Кодексу України і припускають, що аварію міг спричинити стан дороги Шепетівка – Чуднів - Бердичів. Стан дороги не міг спричинити аварії, вважають дорожники, котрі виїхали оглянути стан відрізку шляху.

Оглянувши місце аварії, припускають, що водій міг просто їхати з перевищенням швидкості. Дорожній знак «Ямковість», котрий встановлений на цій дорозі, обмежує максимальну швидкість до 90 км/годину.

«Причина цього ДТП – перевищення швидкості. На всіх дорогах державного значення поза містом – 90 км/годину. Порядка 30 – 40 м машина пролетіла в повітрі. Це як мінімум 140 – 160 була швидкість», – розповів заступник директора ДП «Житомирський облавтодор» Валерій Ярмолович.

Водночас, у Службі автошляхів визнають, що цю дорогу не ремонтували вже кілька десятків років.

Дорога Шепетівка – Чуднів – Бердичів, на котрій сталася смертельна ДТП, – це траса державного значення. Черговість ремонту таких шляхів визначають на рівні міністерства. У планах на ремонт ця дорога допоки не значиться.