Їздити на велосипедах по фонтану на Михайлівській заборонено

ДТП з потерпілим прямо під фонтаном просто на Михайлівській. Так поліція оцінує випадки збиття дітей велосипедистами. Про подібні травмування малечі житомиряни пишуть в соцмережах.

Від батьків відомо, що у дівчинки вибитий зуб, довелося зашивати губу та коліно. До поліції не звертались, бо парубок порозумівся із татом травмованої дитини.

«Він цілеспрямовано їхав, як в толпу прямо, щоб його не обілляло чи ще щось. То це моя дитина була посередині фонтану, розумієте, а він так і їхав», – розповів батько травмованої дівчинки.

Наїзд велосипедиста на дитину біля фонтану  не поодинокий випадок. Про подібне травмування писала й інша житомирянка.

«Моя дочь стояла возле фонтана. И на нее выехал велосипедист прямо из фонтана, ставши на козу. Итог – впившийся гвоздь из колеса в ухо, легкое сотрясение и сильный испуг… зашивали», – розповіла житомирянка.

У поліції визнають: рух для велосипедів на Михайлівській заборонений. Це пішохідна зона.

Попри знаки обмеження руху велосипедисти бавляться у фонтані на своїх байках поруч із малечею. Через воду на плитці можуть не впоратися з гальмами велика навіть вправні та досвідчені. У поліції радять звертатись до комісії з безпеки дорожнього руху при міській раді. Таким чином вплинути на рух велосипедів в пішохідних зонах.

На Михайлівській діє приватний прокат дитячих машинок та героскутерів. Ми надіслали інформаційний запит в міську раду, аби з’ясувати: чи дозволила влада такий бізнес в пішохідній зоні та чи визначені межі їзди?