Зниклу безвісти дівчину знайшли мертвою у Бондарцях

«Це було вчора о третій годині дня. Рішив подивитись чи є горіхи. Зі мною була собака, лайка. Вона зразу сюди нирнула, щось унюхала. Я чую дуже такий їдкий запах. Я звернув увагу на цей кар’єр. І помітив, що рука, і на правій руці якесь намотане кольє», – розповів житель Бондарців Микола Литвиненко.

Анні Голубенко було 20 років. За словами матері, дівчина пішла з дому 2 серпня та не повернулась. Розшукували її сотні житомирян: у ЗМІ та соцмережах. 8 серпня стало відомо, що дівчини вже немає серед живих.

Заява про її розшук надійшла до поліції 6 серпня. За першочерговою інформацією, дівчина могла поїхати до Києва. Відтак правоохоронці розпочали низку заходів по встановленню її місця знаходження. На момент надходження повідомлення про зникнення дівчина, як нині встановлено, уже була вбита. Близько 16:00 8 серпня до Житомирського районного відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення на околиці Бондарців прикиданого будівельним сміттям тіла невідомої жінки. Тіло направлено для проведення експертизи та встановлення причин смерті.

Досудове розслідування розпочато за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).