Космічний напівмарафон в Житомирі зібрав рекордну кількість учасників

461

Святкування Дня міста в Житомирі традиційно завершилося Космічним напівмарафоном. Крім 21-кілометрової дистанції, бігуни долали 10-кілометрові траси, брали участь в естафетах, корпоративних та дитячих забігах. На старті – новачки та досвідчені спортсмени.
28-річний Василь Коваль з Житомирської області здолав 10-кілометрову дистанцію за 31,5 хвилини. Це стало найкращим результатом серед чоловіків.
Година 8 хвилин та 16 секунд знадобилася дніпрянину Артему Казбану, аби стати кращим з кращих в напівмарафонській дистанції. Це на 3 хвилини більше, ніж його найкращий персональний результат, проте забігом у Житомирі задоволений. 

«По-перше, я хочу привітати жителів міста зі святом. У нас також в Дніпрі вчора і сьогодні День міста. Дуже класне свято. Я задоволений результатом. Не кожного разу погода така, буває так жарко. А сьогодні, в принципі, все добре склалося» – каже Артем Казбан, переможець напівмарафону.

Кращою з кращих на 21-кілометровій трасі серед жінок стала спортсменка з Новомосковська Тетяна Вілісова. Пробігла дистанцію за годину сімнадцять. Переможниця оцінила трасу в Житомирі.
В естафетному забігу під час Космічного напівмарафону брала участь і команда Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка. За перемогу разом з урядовцем боровся мер Житомира Сергій Сухомлин, учасниця Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні тріатлоністка Юлія Єлістратова та військовослужбовець 95-ки Олександр Охремчук.
Цьогоріч захід зібрав рекордну кількість учасників з різних міст України та з-за кордону