Голосування за проектні пропозиції «Бюджету участі» почнеться 1 жовтня

459

Житомиряни подавали пропозиції на реалізацію своїх ідей у громадському бюджеті з травня до 30 червня. Далі проекти аналізувала комісія. Фахівці вивчали, чи зможуть пропозиції містян реалізувати за рахунок бюджету Житомира. 27 проектних пропозицій координаційна рада відхилила. Серед них і заявка Анатолія Мельничука про встановлення сонячних панелей на даху багатоповерхівки. 

«Сонячна електростанція буде об’єднуватись з електрозаправкою. Скільки вироблено енергії, на стільки кожен житомирянин може заправити, як автомобіль, електроскутер, електросамокат, електровелосипед. У мене тільки в домі уже у трьох є електросамокат. Безкоштовна електрика. Людина, яка може,— заїжджай і заправляйся»каже Анатолый Мельничук, житомирянин.

Проект координаційна рада відхилила.
Водночас міські чиновники закликали житомирян пропонувати масштабні проекти.
Голова координаційної ради пояснює, що ідею сонячної електростанції на даху п’ятиповерхівки місцеві спеціалісти реалізувати не можуть.
Водночас, координаційна рада погодила подібну ідею зі встановлення сонячних дерев для зарядки гаджетів.
Для втілення проектів Бюджету участі в міській казні передбачено 15 мільйонів гривень. До загальноміського голосування допущено 77 малих та великих проектних пропозицій. Підтримати пропозицію можна буде з 1 до 10 жовтня