60 житомирським ОСББ куплять принтери за бюджетні гроші

498

Депутати обласної ради виділили кошти на закупівлю принтерів для житомирських ОССБ. Вирішили придбати оргтехніку 60-ти об’єднанням. На це пішло майже півмільйона гривень з обласного бюджету. Надати допомогу взялися з власної ініціативи члени однієї з фракцій облради.
Депутати запевняють, що відреагували сам е на прохання громадян. Обранці громади стверджують, що взялися допомогти  усім об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

«Були звернення від голів ОСББ З такою проблематикою. Вони сказали що їм необхідно в першу чергу потрібна оргтехніка. В пріоритеті ,звісно, воно не стояло. Якби дійсно була загальніший напрямок залучити ці кошти — ми надали перевагу іншому напрямку»  — каже Юрій Бовсуновський, депутат Житомирської обласної  ради.

«Вирішили допомогти. Оскільки у нас є кошти на депутатську діяльність. Всім без виключення ОСББ» - зауважив Сидір Кізін, депутат Житомирської обласної ради.

Приблизно півмільйона тисяч гривень з обласного бюджету надійшли в бюджет Житомира з цільовим призначенням. Далі, за процедурою, слід провести тендер та закупівлю, пояснює міський голова.
У клопотанні депутати визначили якої саме фірми, моделі та навіть ціни потрібно купувати принтери.