ФК ІнБев/НПУ оновив склад команди

502

Футзальний клуб ІнБев презентував склад команди Екстра-ліги –ІнБев/НПУ на новий сезон. За словами головного тренера, у команді побільшало молоді та місцевих гравців. Буде в цьому сезоні кілька «повернень» до ІнБеву.
У жовтні головний тренер ІнБев/НПУ сподівається на ще одне поповнення команди гравцем Чемпіонату Німеччини Юрієм Мельником. У міжсезоння покинув клуб і капітан команди. Замінить його Сергій Литвиновський. Каже, що попри значні зміни в складі, готові показувати гарні результати.

«У команды боевое настроение. Уже прошли трудные сборы, готовились очень тяжело. Надеюсь, в ближайшее воскресенье мы покажем, к чему мы пришли. И остальное все покажет дальше сезон. Сыгрались и в течении Чемпионата будем сыгрываться» – каже Сергій Литвиновський, капітан ІнБев/НПУ.

Тренер ставить перед командою завдання пройти до фіналу Чемпіонату України та потрапити в призери.
У день представлення оновленого складу, команда зіграла товариський матч із місцевим «Атлетом». А розпочне ІнБев/НПУ 1-й тур Екстра-ліги цього сезону 16 вересня із гри з хмельницьким «Соколом». Початок протистояння – о 12 годині у ФОКу в Житомирі. СК1 транслюватиме матч наживо.