БФ «Місія в Україну» 20 років допомагає житомирянам

502

Міжнародному благодійному фонду «Місія в Україну» – 20 років. Зберегли майже 2 тисячі життів, бо допомагали жінкам із неза  планованою вагітністю, - підсумовують в Благодійному фонді. За час діяльності підтримали понад 3 тисячі сімей, які виховують дітей з інвалідністю. Іринка з мамою ходять в «Місію» 12-й рік.
Олена з Єгором у «Місії» вже 9 років. Каже, що бачить зрушення в розвитку сина.
Під час урочистостей спеціалісти благодійного фонду проводили виїзні заняття зі своїми вихованцями. Тут і малювання, і вправи на розвиток моторики дрібних м’язів рук і пісочна анімація. Вихователі ділилися успіхами підопічних.
Влада міста співпрацює з «Місією» впродовж усіх років роботи благодійного фонду в Житомирі.
Виконавчий директор БФ «Місії в Україну» каже, що відчуває вдячність від українців.

«Українці, безумовно, вдячні. Ми отримує листи подяки. А ще ми отримуємо посмішки – і це найліпше, що може бути. Зараз ми допомагаємо 8 сотням дітей з інвалідністю, допомагаючи їм, ми допомагаємо їхнім сім’ям. А допомагаючи їхнім сім’ям – ми поширюємо нашу турботу на їхніх сусідів і громаду, насправді впливаючи на тисячі життів» – сказав виконавчий директор БФ «Місії в Україну» Стів Боулз.


Також «Місія в Україну» надає гуманітарну допомогу лікарням та інтернатам. Тим, хто потребує, фонд передає необхідні медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни і продуктові набори