Близько 300 юнаків та дівчат змагалися у Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова

614

Юнаки та дівчата з усієї України та допризовники Житомира змагалися у спортивній вправності в Житомирському військовому інституті імені Корольова.

«Перший у нас – це військово-патріотичний збір «Соколята України», всеукраїнський. В них програма спрямована з військово-прикладних видів змагань. Наступні змагання – це школи міста Житомира розпочали перший етап підготовки до Спартакіади серед допризовної молоді, фінал якої буде в травні місяці в масштабах усієї України. Це проводиться перший етап, потім обласні змагання будуть, а далі підготується команда на Всеукраїнські змагання» – розповів начальник кафедри фізичної підготовки Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Олександр Старчук.

Основна мета змагань – підготувати майбутніх захисників України фізично та виховувати патріотичну молодь. Також серед завдань – показати вишкіл військових та рівень підготовки сучасних захисників, аби юнаки та дівчата поповнювали лави Збройних Сил України.
Учасники з Кіровоградської області сподіваються на чергову перемогу в змаганнях. Запорукою успіху вважають індивідуальний підхід тренерів до кожного спортсмена. Головними суперниками вважають ліцеїстів з Києва.
Допризовники Житомира змагалися в бігу на 100 та 1000 метрів, метанні гранати та підтягуванні. Серед учасників Спартакіади – юнаки та дівчата з різних старшого шкільного віку. 
Усього в змаганнях у Житомирському військовому інституті імені Корольова взяли участь близько 150 школярів Житомира та понад 120 учасників оборонно-спортивних клубів «Соколята України»