Батьки вихованців ДНЗ № 46 нарікають на тривалий дворічний ремонт

Батьки хочуть водити дітей в садочок, але нікуди. В закладі триває ремонт. Садочок № 46 на Польовій ремонтують вже другий рік. Дошкільний навчальний заклад утеплюють за гроші швейцарського фонду. Підрядник не завершив роботи вчасно, тому заклад не працює. Батькам увірварся терпець і вони вирушили на пошуки відповідальних. 

«Обіцяли завтра-після завтра ви вже приведете дітей. Коли ми пішли до завідуючої з’ясувалось, що роботи в жахливому стані і в середині і ззовні. Ззовні повністю не закінчені роботи по утепленню, стирчать дроти. Дітям небезпечно знаходитись на території під ногами лежить щебінь. Отакі пороги зроблені, де діти позбивають собі носи» – розповіла мама Віра.

На території садочка повсюди купи будматеріалів, сходи, доріжки і територія не облаштовані. Керівник закладу руками розводить – мовляв, дітей нікуди вести
У департаменті освіти запевняють, що навчальний процес контролюють і дітям забезпечили можливість відвідувати інші садки.
Батьків це не задовольняє. Люди налаштовані рішуче — йдуть до міського голови. Чиновник запевняє, що робота підрядників під контролем, але вплинути на темпи виконання ремонтів нІяк.
Представники підрядної фірми пояснюють, що не встигають через погану погоду і працювати заважають дощі.
Термомодернізацію проводять у п’яти житомирських садочках. Роботи у ДНЗ №52 планують завершити до 10 жовтня. Далі бригади завершуватимуть облаштування сходів та території у садочку № 46.  
Підрядники визначили нові дати завершення ремонтів, а чиновники обіцяли контролювати виконання робіт