22 поліцейських-кінологи склали Присягу на вірність українському народу

22 поліцейських-кінологи склали Присягу на вірність українському народові. Після шестимісячного навчання слухачі Житомирського навчального центру підготовки поліцейських вчились дресирувати собак, про що й отримали сертифікати.
Інспектор-кінолог Наталія разом з вівчаркою Келлі пройшли навчання у Житомирі та під час відкритого тренування демонструють, чому навчились за півроку.
Після спеціального курсу практики собаки під час служби шукатимуть  зниклих людей, вибухівку чи наркотики. Одеситка Ольга Федоркова зізнається, вирішила стати поліцейським-кінологом, адже любить собак. З біглем Белкою познайомились у Житомирі, вже від завтра разом із чотирилапою напарницею виконуватимуть спеціальні завдання — шукатимуть наркотики.         
Начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Світлана Коломієць каже, що навчити виконувати завдання можна псів різних пород та характеру. В роботі головне — взаєморозуміння напарників.
Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських єдиний заклад, що здійснює підготовку поліцейських-кінологів.

«Категорія, яку ми сьогодні випустили — це поліцейські-кінологи, та категорія, яка заслуговує на увагу. Ми розуміємо на скільки зараз країна потребує високо підготовленого поліцейського, а саме поліцейського-кінолога. Для того, щоб наші майбутні поліцейські якісно змогли працювати і на Донбасі. З пошуку розмінування, з пошуку людей, знаходження наркотиків, зброї. Нам зараз необхідно прикласти максимум зусиль під час навчання» — розповів начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко