Опалення планують ввімкнути 17 жовтня

До нового опалювального сезону в Житомирі готові на 98%. Планували вмикати тепло в оселях 15 жовтня, проте тепла погода може відстрочити цю дату.

«Спішити не потрібно, бо це кошти мешканців, за опалення досить суттєва сума. І з іншого боку – не хотілося б запізнитися, щоб було холодно в помешканнях, а тим більше – в дитячих садках і школах» – розповів начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

Проте не всі підготовчі роботи до старту опалювального сезону завершені, – визнає начальник управління  комунального господарства міськради. В мікрорайоні Маликова – Польський бульвар досі ремонтують теплові мережі. Обіцяють завершити до середини жовтня.
Нині вже опалюється друга міська лікарня та обласний перинатальний центр. Всі заклади медицини і освіти можуть звернутися з листами до міськради, аби місто включило їм тепло. Резерв газу є, чи здорожчає він – поки невідомо. Зростання вартості газу призведе до здорожчання теплопостачання.
Поки в оселях житомирян холодно, люди гріються, як можуть, і вже рахують, в скільки їм обійдеться тепло в оселях.
10 жовтня, на позачерговому виконкомі міськради, розглядатимуть питання про початок опалювального сезону. З моменту, коли ввімкнуть тепло, житомирянам почнуть нараховувати  субсидії