Неякісні ремонти шкіл та садків обурюють директорів цих закладів та депутатів міськради

Про неякісні ремонти шкіл та садочків у Житомирі вкотре говорили, цього разу на бюджетній комісії міської ради. Завідувачі та директори навчальних закладів прийшли до депутатів скаржитись. Натомість  підрядники взагалі не прийшли.

«Ми думали, що років 50 іще хоча б буде триматися. Але пройшло 2 роки, і воно вже такий має вигляд, що йому років 50-60, утепленню. Немає освітлення, всі сходинки полопала плитка» – розповіла завідувач ДНЗ №57 Олена Зоря.

«А поставити підвіконня – це треба знати? А рік лежить все, що затопило. А скільки я вже буду звертатися?» – обурюється директор ЗОШ №17 Марія Сервачук.

«Ми не можемо не завершити, не здати об’єкт в експлуатацію, поки повністю не розрахуємось, і так само директора навчальних закладів не хочуть підписувати акт прийому-передачі між управліннями навчальних закладів, поки не будуть усунуті недоліки» – розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міськради В'ячеслав Глазунов.

Що робити з халтурними ремонтами – депутати та представники навчальних закладів не вирішили. Запланували наступну зустріч за 2 тижні, але вже за участі підрядників. Чи навчатимуться діти в комфорті цієї зими –поки невідомо