Житомирська школа №36 досі без опалення

551

Майже усі житомирські багатоповерхівки та комунальні установи забезпечені теплопостачанням, запевняють посадовці міськради. 
Школа № 36 — єдиний навчальний заклад, який затягнув із оформленням ліміту газу. Постачальник газу не забезпечив об’єкт паливом, — пояснюють у  ПАТ «Житомиргаз». 

«Із житомирських шкіл залишилась з незатвердженими лімітами, з незатвердженими обсягами, тільки 36 школа. Змінився постачальник у 36 школи. В тому переліку, який був опублікований на сайті ПАТ «Житомиргаз», ще у 36 школи був зазначений постачальник «Житомирміськгаз», але виграла інша постачальна компанія. Ми не бачимо, коли, хто подає інформацію. Це виключно відносини між споживачем, постачальником і продавцем газу» — розповіла фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Житомиргаз» Катерина Чумак.

Погодити ліміти газу для школи № 36 постачальник має найближчим часом. Директор школи коментувати будь-що відмовилась. Ситуацію роз’яснили в управлінні освіти.  

«Тепло подається. І сьогодні подається тепло. Просто сьогодні температура в закладі нормальна. Середня температура 19 градусів. Нормальна температура» — телефоном повідомила заступник директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко.

Ліміти газу постачальник погоджує щомісяця. В міській раді запевняють,  що у листопаді Житомир буде із теплом. Проте, допоки не відомо, чи вчасно погодять норми можливого споживання блакитного палива на зимовий грудень.
У «Житомиргаз» заспокоюють: одразу відключати споживачів не будуть