ВК «Житичі» обіграв ВСК «МХП Вінниця»

625

Перемогою розпочав волейбольний клуб «Житичі» третій етап Кубку України серед чоловіків. У перший день житомиряни вдома здолали «МХП Вінниця» з рахунком 3:1. Головний тренер ВК «Житичі» Сергій Терейковський до початку гри із вінничанами визнав, що суперник сильний і його команді не варто розслаблятися.
На майданчик «Житичі» вийшли награним складом, жодних замін у команді тренер не робив.

«Буквально мы пять дней назад играли второй тур Чемпионата Украины Высшей Лиги. Все в строю, все живы-здоровы. Это самое главное, поэтому никаких изменений пока на начало первой партии у нас не предвидится» – розповів головний тренер ВК «Житичі» Сергій Терейковський.

Житомир прийматиме етап Кубку впродовж 3-х днів. Всі зустрічі команди проведуть у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету. До нашого міста приїхали харківський «Локомотив», бронзовий призер минулорічного Чемпіонату Суперліги «Новатор» з Хмельницького і команда вищої ліги «МХП Вінниця». За результатами ігор визначаться команди, котрі пройдуть до наступного етапу Кубку України.
Першого дня у волейбольному поєдинку зустрілися також команди «Новатор» (Хмельницький) та «Локомотив» (Харків). Хмельничани виявилися сильнішими і здолали волейбольний клуб з Харкова 1:3