10-тиденний фестиваль «Жовтень у жовтні» в Житомирі завершився

469

Фестиваль у «Жовтень у Жовтні» завершився у Житомирі. У неділю на гостей чекали дві цікаві лекції. Організатори заходу запевняють, що це хороший крок у культурній децентралізації міста.

«Як це все може розвиватися далі? Крім того, що за умови підтримки мером, губернатором, ми могли би все-таки говорити, що цей центр сучасної культури, який зараз ми назвали «Жовтень» за іменем кінотеатру з легендарними мозаїками Світлани Зеленої, міг би існувати у форматі центру сучасного мистецтва. Крім того, що ми зробили такий поп-ап, освоєння холу кінотеатру «Жовтень», і зробили тут такий центр сучасної культури. Це модель того як може відбуватися зміна функцій» – сказав куратор фестивалю «Жовтень у Жовтні» Павло Гудімов.

У одній із останніх лекцій фестивалю художниця Алевтина Кахідзе розповіла про приватну резиденцію для митців.
Другу лекцію присвятили родині Якутовичів та їхньому мистецькому доробку.
Напередодні на гостей фестивалю чекали лекція дизайнерки Ольги Зеленської «Як дизайн взаємодіє із поняттям ідентичності» та лекція Олени Брайченко про «Культуру солодощів». Впродовж фестивалю в книзі відгуків відвідувачі залишили кілька десятків сторінок записів. Організатори мають сподівання, що колишній кінотеатр  «Жовтень» вдасться перетворити на справжній центр сучасної культури