Визначили переможців імпровізаційного танцювального батлу

471

Імпровізаційний танцювальний батл минув у третій день Міжнародної Хореографічної асамблеї імені Наталії Скорульської в Житомирі. Змагалися танцівники у трьох вікових категоріях. Молодша група імпровізувала на тему «Казка».
Усі юні артисти молодшої групи за свої імпровізації отримали дипломи учасників та медалі від членів журі. Семирічна Софійка розповідає, які елементи використовувала під час танцю.
Танцівники середньої вікової категорії імпровізувати на кілька тем: «За вікном», «Мій секрет» та «Посмішка».
Усі учасники цієї вікової категорії отримали дипломи майстрів імпровізації, фіналісти – подарунки, а трійка переможців – ще й кубки.
Запекла боротьба розгорнулася між артистами старшої вікової категорії. У танці юнаки та дівчата розкривали теми «Лабіринт», «Протистояння» та «Сузір’я».  
Танцівники, старші 16 років, настільки вправно імпровізували, що члени журі не могли визначитися з фіналістами, тому до останнього етапу вийшли усі шестеро напівфіналістів.

«Дуже важко було навіть побороти саму себе, так як важко зорієнтуватися зразу на сцені: що танцювати, так як це імпровізація, ти не можеш придумати танець чи відробити. Ти відразу танцюєш те, що приходить в голову. В Житомирі вперше і на Асамблеї вперше. Враження дуже приємні, мені дуже подобається. В нас кожного дня різна програма, дуже цікаво. І взагалі, конкурси – це дуже класно» – розповіла танцівниця з м. Вінниця Аліна Безмощук.

В останній день Міжнародної хореографічної асамблеї житомирян очікує гала-концерт та нагородження учасників. Також судді проекту танцюватимуть сучасний балет «Діти ночі» на підтримку онкохворих дітей