БК «Житомир» переміг БК «Вінницькі Зубри» 101:95, 93:91

423

Баскетбольні вихідні завершилися перемогою БК «Житомир» над БК «Вінницькі Зубри». Житомиряни виграли обидва домашні матчі з рахунком 101:95, 93:91. До середини першої гри вели срібні призери минулорічного Чемпіонату України БК «Вінницькі Зубри». Житомиряни «відпустили» вперед суперників на 10 очок. Проте уже в третій чверті господарі зрівняли рахунок.
Друга гра нагадувала сценарій попередньої: житомиряни поступалися гостям і мусили наздоганяли «Зубрів» в останній чверті. Тренер каже, довелося змінити тактику гри та більше пресингувати суперника.
Драматичними виявилися останні хвилини другої гри БК «Житомир» – БК «Вінницькі Зубри». Сили обох команд виявилися рівними. Перемогу житомирянам на останніх секундах приніс двоочковий кидок від Дмитра Кравченка. Результат – 93:91 на користь господарів.

«Нам, конечно, подфартило, не буду скрывать. Я, честно говоря, сам не ожидал от ребят такой самоотдачи. Команда «Винницкие Зубры» – это, как показали эти две игры, очень достойный соперник. С ними тяжело, поэтому и были качели в плане счёта. Мы проигрывали, мы выигрывали. Это класс команды» – прокоментував головний тренер БК «Житомир» Денис Апарін.

Тренер БК «Житомир» сподівався на підсилення команди на цьому етапі змагань, проте не всі гравці минулого сезону беруть участь у цьогорічному Чемпіонаті. У клубі планують залучати нових гравців.
У наступному турі БК «Житомир» змагатиметься з БК «Рух Молоді-Спортліцей» 10 – 11 листопада в Білій Церкві