ВК «Житичі» вийшов до чвертьфіналу Чемпіонату України

457

У перші дні листопада в Житомирі чотири волейболі клуби зійшлися в третьому етапі Кубку України серед чоловіків. Першого дня харківський «Локомотив» зустрівся з хмельницьким «Новатором». Хмельничани виявилися сильнішими і здолали волейбольний клуб з Харкова 3:1. Того ж дня з таким же рахунком місцева команда «Житичі» виборола перемогу в «МХП-Вінниця».
Наступного дня «Новатор» з рахунком 3:2 здолав команду з Тростянця «МХП-Вінниця», а «Локомотив» поступився волейбольному клубу «Житичі» 3:0.
У заключний день змагань «МХП-Вінниця» втретє на цьому етапі змагань поступилася супернику: в грі з «Локомотивом» підопічні Олександра Фролова програли досвідченішій харківській команді 0:3. Тренер «МХП-Вінниця-2» визнає, що гравцям бракує досвіду.
У принциповому протистоянні фінального дня третього етапу між ВК «Житичі» та ВК «Новатор» перемога за підопічними Сергія Терейковського 3:0. «Житичі» впевнено здолали суперника в першій партії 25:15, проте дві наступні партії виявилися більш напруженими для обох команд. Все ж, і друга, і третя партія була на користь господарів: обидві закінчилися з рахунком 25:23.
Очільник хмельницької команди вважає, що для «Житичів» гра з його підопічними була найкращою грою третього етапу. Проте тренер «Новатора» вважає, що житомиряни перемогли нечесно.

«Питання: як вони перемогли. У мене є ці питання. Я їх озвучив всім, кому потрібно: всім відповідним посадовим особам. Але я гадаю, що такий волейбол є окрасою цих змагань. Він дуже подобається вболівальникам. Ну, і на разі, можливо б, ця гра не завершилася б в трьох партіях. Я маю на увазі те, що в кінцівці суддівська бригада, на мою думку, робила невірні рішення, які вплинули на хід гри» – сказав головний тренер ВК «Новатор» (м. Хмельницький) Роман Ковальчук.

Домашні перемоги дозволили ВК «Житичі» продовжити боротьбу в Кубку України. Разом з іншим лідером групи «О» «Новатором», житомиряни вийшли до чвертьфіналу. Вже 8 листопада відбудеться жеребкування наступного етапу ігор