У Житомирі завершилася IV Міжнародна хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської

492

Гала концертом-перфомансом підсумували роботу 4-ї Міжнародної хореографічної асамблеї імені Наталії Скорульської. На святкову сцену запросили понад дві сотні танцюристів, тобто усіх учасників асамблеї — лауреатів перших премій у різних номінаціях. 

«Номінації: класичний танець, соло і ансамблі, номінація народні танці –малі форми, соло і ансамблі, номінація сучасний танець, багато соло, малі форми і ансамблі, і тому лауреатських місць в нас виявилося більше, ніж ми могли уявляти і передбачити. настільки багато нагород в нас ще не було на нашій Асамблеї» — сказала директор Міжнародної хореографічної асамблеї імені Наталії Скорульської Інна Бурдейна.

Під час 4-денної роботи Асамблеї, конкурсанти боролися за 22 різні номінації та 3 кубки меценатів та кубок міського голови Житомира. 
Благодійним балет-концертом «Діти ночі» завершила роботу Асамблея. Виставу підготувала мала трупа ведучих солістів Національної опери Катерини Кухар і Олександра Стоянова. 
Виставу-балет влаштували на підтримку онкохворих дітей Житомирської області. Всього від продажу квитків вторгували 103 тис. грн, на які планують придбати обладнання для онкогематологічного відділення обласної клінічної дитячої лікарні