У Житомирі немає опалення в усіх будинках

633

У мікрорайоні Малікова триває ремонт теплотраси. Декотрі труби вже змонтовані, декотрі – лежать обабіч поряд з майбутньою теплотрасою. Проте роботи ведуться мляво: із техніки тут лише один кран, а поряд із демонтованими трубами наша знімальна група застала двох чоловіків. Вони взялися до праці лише побачивши журналістів. Кажуть, труби тут не кладуть.
Через ремонти на Малікова жителі мікрорайону досі без тепла. Заступник міського голови звинувачує у цьому підрядників, котрих тут уже встигли змінити.
Заступник міського голови пообіцяв, що опалення в декотрих будинках у мікрорайоні ввімкнуть за кілька днів. Щоправда, це вже не перша обіцянка від міських чиновників.
Депутати Житомирської міськради вирішили змусити недобросовісного підрядника відповідати за невиконані роботи.

«Юридичному департаменту міської ради підготувати звернення щодо несвоєчасного виконання робіт на вказаних ділянках, включаючи Службу Безпеки України. Скласти перелік заходів, які потрібно зробити щодо врегулювання зазначеної проблеми. Відповідному органу виконавчої влади створити надзвичайний штаб по вивченню даного питання, який буде працювати над почасовим контролем виконання робіт по вулиці Малікова та вулиці Клосовського. Колеги, ставлю на голосування запросити на сесію підрядника» – каже депутат Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв.

Водночас, мікрорайон Малікова не єдиний у місті, де нема тепла. У соцмережах люди скаржаться на холод в багатоповерхівках по вулиці Шевченка.

«А чому лише мова про вулицю Малікова? Невже про Шевченка 12-Б забули? Співчуття і вибачення - це замало! І справді: хто буде відповідати за знущання над людьми???»

Скажите, пожалуйста, когда ожидать подачу тепла в дома по ул. Шевченко 12А, 12Б? В чем причина и насколько эта неделя может затянуться?»

На теплотрасі поблизу вулиці Шевченка киплять роботи. Замінює тут старі труби київська компанія. Працюють в Житомирі понад 2 місяці. Кажуть, що їхню бригаду «перекидали» на Малікова, бо інша фірма-підрядник не виконувала зобов’язань. 
На той час теплотрасу поблизу Шевченка ніхто не ремонтував. Простій тут був ще й тому, що нічим було працювати.
Виконроб запевняє, що ремонти на об’єкті завершать за півтора тижні. Чоловік наполягає, що їхні роботи не впливають на опалення в прилеглих будинках. 
Проте в квартирах мешканців прилеглих будинків холодно. Світлана Володимирівна зізнається, радше гулятиме вулицею, аніж сидітиме в квартирі. Жінка каже, що ремонтники роботу виконують халтурно, а від влади мало не щодня чують обіцянки увімкнути опалення. 
Допоки житомиряни чекають теплих батарей, вмикають електрообігрівачі та тепліше вдягаються