Чемпіонат України з боксу серед молоді стартував у Житомирі

627

Уперше Житомир приймає Чемпіонат України з боксу серед молоді. У змаганнях представлені спортсмени з усіх регіонів держави.
Участь у Чемпіонаті беруть спортсмени різних вагових категорій: від 49 до понад 91 кілограм. Змагання в Житомирі організовані для молоді 2001- 2002 років народження.
Житомирщину на змаганнях представляють 10 боксерів. Головний тренер області каже, що хлопці «з характером», мають амбіції на участь в півфіналі Чемпіонату.

«Ми пройшли збори в Броварах, в спортивному інтернаті. Я думаю, що із десяти чоловіка 2 – 3 ми маємо зайти в полуфінал. В цьому році потужна бригада дуже, дуже хороший склад 2002 рік, ну, і 2001-й теж хороший. Нам трошки тяжкувато, але в нас команда молода, більшість – 2002 рік. Від 2001 року – це Роман Маркарян, переможець 2017 року Чемпіонату України, учасник Європи. Ну, і Крутюк Кирил – вагова категорія 75 кг» – розповів головний тренер з боксу Житомирської області Олег Сікорський.

Чемпіонат України з боксу серед молоді в Житомирі триватиме до 11 листопада – у цей день відбудуться фінальні поєдинки та нагородження переможців. Усі зустрічі  відбуватимуться на рингах спорткомплексу «Динамо»