Влада планує продати комунальний готель «Житомир»

509

Готель «Житомир» влада пропонує продати. Зараз вирішують питання його виставлення на аукціон. В закладі тимчасово живуть житомиряни з будинку на Михайлівській, 17, який реконструюють. Їхні сусіди — вояки, колишні жителі окупованих територій та переселенці зі Східних областей держави. У 2014-му переселенців було понад 300, зараз їх 80.

Пані Тамара під обстріли та вибухи тікала із рідної Горлівки. Її мамі, Надії Степанівні, 92 роки, жінка лежача.

Розповідають, що їхні пенсії до 2-х тисяч гривень, переселенська соцвиплата стільки ж. Майже всі гроші йдуть на ліки та їжу. Стараються заплатити готелю хоч 500 гривень на місяць, водночас економлять воду та електрику. В користуванні постояльців один холодильник на кілька поверхів. Жінка вдячна за це житло і задоволена умовами.

Пані Ольга із родиною поїхали із рідного міста в 2014-му році. Вже рік живуть у готелі «Житомир». Жінка каже: працюють, але винаймати квартиру не готові.

Керівник готелю каже: переселенці платять за комуналку мало. За півроку сплатили 28 тисяч гривень. Керівник підприємства нарікає, що бюджетних відшкодувань не вистачає, а для постійного поселення заклад не пристосований.

Депутати міськради вивчатимуть питання продажу готелю на комісіях та сесії. Постійним мешканцям готелю поки пропонують інші варіанти житла