У Житомирі відбулась інтелектуальна конференція для підлітків «Open 2018»

404

Житомирянці Мілені — 15. Торік дівчина виборола титул міні-міс Всесвіт. Школярка розповідає, аби представляти Україну на міжнародних конкурсах краси доводиться наполегливо готуватись. Юна міс ділиться власними секретами мотивації.    
Михайло займається боротьбою 3 роки. За цей час став чемпіоном України з карате. Хлопець переконаний, що однолітки мають щоденно працювати над собою і тоді успіх не забариться. А ще говорить — для дітей неабияк важлива підтримка дорослих.  
 У Житомирі відбулась інтелектуальна конференція  для підлітків — «Open 2018». Тут успішна молодь ділилась з однолітками історіями власних досягнень.  

«Ми запросили сьогодні сто представників області, як сто майбутніх лідерів Житомирщини. Коли вони бачать не дорослих людей, які і так кожного для щось говорять: вчителі, батьки, бабусі. А коли вони бачать таку ж саму персону, людину-підлітка, яка говорить на тій ж самій мові, що говорять вони. У них є свій сленг підлітковий і вони можуть поділись: чому я чогось досягла, я чогось прагну, мені це подобається. Я намагаюсь реалізувати себе в тій чи іншій галузі» — сказала голова громадської організації Наталія Боровська