Чемпіонка світу Дарина Самчик розповіла про шлях до успіху

608

Житомирянка Дарина Самчик – Чемпіонка світу 2018 зі змішаних єдиноборств ММА. Кращою на планеті в цьому виді спорту 28-річна українка стала в Бахрейні, здолавши у фіналі шведку Ніну Бек. Це перший в історії об'єднаний чемпіонат світу Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв і Всесвітньої Асоціації ММА.
Дарина займається ММА третій рік. До цього був тайський бокс і танці. Пригадує, звідки любов до спорту.

«Вообще всё ещё началось в школе, с моего дяди, который боксировал раньше на улице. И вот он как-то мне привил любовь к боксу, к перчаткам, к отжиманию. В детстве родители не разрешали чем-либо заниматься. И в 21 год – это я уже ходила на хип-хоп, на танцы – я пошла… втихую от мамы купила перчатки… пошла в спортивный клуб и решила заниматься тайским боксом» – розповіла Чемпіонка світу 2018 року зі змішаних єдиноборств ММА Дарина Самчик.

Для Дарини спорт – це робота. Кількагодинні тренування вранці й ввечері, постійні збори – в таких умовах підтримка сім’ї надзвичайно важлива.
Водночас, найскладнішим у підготовці до Чемпіонату світу спортсменка вважає не тривалі збори і не наднавантаження. Найважче для Дарини – тримати вагу.
Після перемоги в Бахрейні Дарину Самчик житомирська влада нагородила Відзнакою «За заслуги перед містом ІІІ ступеня»