Тренерів з хокею на траві з усієї України навчали новому в цьому виді спорту

405

Лекції та практичні заняття зранку до вечора впродовж двох днів – так у Житомирі навчали тренерів і суддів з хокею на траві й індорхокею. Сюди з’їхалися представники з усієї України, аби здобувати нові знання.
Для проведення семінару з хокею на траві та індорхокею Житомир обраний неспроста: в регіоні цей вид спорту розвивається, команди беруть участь у змаганнях різних рівнів, з обласного бюджету планують виділити гроші для облаштування повнорозмірного поля, а одна з шкіл Житомира отримала перші комплекти амуніції для хокею на траві. 

«Ми вчора передали перший комплект спортивного інвентарю для хокею на траві для середньої школи №8. Ми визначили, що це перша школа як пілотним проектом має бути початком розвитку саме в місті Житомирі. В нас є вже традиційні види спорту, і такий вид спорту для дітей і для дорослих, які не мають таких особливих навичок і на початках вони всі рівні. Тому він буде цікавий всім, тобто для того, щоб не відчувати в собі більш чи менш професіоналом» – сказав заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук.

В нашій державі цей вид спорту існує майже півстоліття: наступного року українському хокею на траві виповниться 45 років