Житомирські волонтери збирають теплі речі для нужденних

У невеликому приміщенні інклюзивної читальної зали у бібліотеці ім. Ольжича волонтери зорганізували пункт збору речей. Тут вже стоять пакети з теплим одягом. Охочі допомогти приносять крам для містян, котрі опинились у складних життєвих обставинах. 

«Навіть буває, що наші діти, які до нас приходять, вони приносять якість свої футболки, в які вони не вміщаються, щоб долучитись до цього дійства» — сказала координатор благодійної акції Юлія Мельник.

Шість років поспіль житомиряни діляться речами та іграшками з безпритульними, які тимчасово мешкають у  центрі обліку бездомних осіб.

«Там також приходять сім’ї, приходять мами з маленькими дітками. Тому, якщо вони мають потребу, то ми їх передамо туди. Якщо ні, то ми співпрацюємо з центром реабілітації Сонячний дім, куди ми раніше передавали речі. У нас при інклюзивному читальному залі працює волонтерський загін «Безбар’єрний простір». Ми працюємо з дітьми і молоддю, які мають інвалідність. Для нас важливо бути соціально включеними у суспільно-корисну діяльність громади. Є люди, які згодні допомогти. І приносять не вивантажуючи з шафи абсолютно все, а вони дослухаються, що на даний момент потрібні теплі речі» — сказала координатор благодійної акції Юлія Мельник.

Збір речей триватиме до 16 грудня. Аби перевезти усе зібране в Сонячний дім та Центр безпритульних, волонтери шукають автобус